top of page
  • Facebook

ІДЕЯ ПРОЕКТУ

В Києві за даними Департаменту соціальної політики налічується 156 000 людей з інвалідністю, з них 10635 це діти. В м. Києві налічується 28  спеціалізованих шкіл-інтернатів, де навчаються діти з різними порушеннями, щороку вони випускають як мінімум 200 молодих людей, випускників. Статистика міста показує, що тільки 10% із них набувають професію, працевлаштовані та зайняті.  А якщо це молоді люди з тяжкими формами інвалідності, такі, що мають порушення мови, тяжкі розумові вади  жодного закладу денного перебування в місті не має. Хоча ці молоді люди так само як усі хочуть відчувати себе потрібними і зайнятими якимись елементарними видами праці.  Наразі така  молодь є ізольована в домі з одним з батьків чи бабусею  від усього суспільства. Після закінчення спеціальних шкіл-інтернатів життя такої молодої людини «припиняється», вона повертається в чотири стіни своєї квартири. Роботу будь-яку реальну отримати неможливо і молодь вимушена сидіти вдома. Найчастіше молоді люди з інвалідністю розуміють,  що вони відрізняються від своїх однолітків і часто соромляться відвідувати громадські місця. Дана послуга попередить від домашньої ізоляції сім’ю та дитину, життя стане змістовнішим, діти не замкнуться сам на сам зі своїми страхами, відчуженням та не розумінням з боку суспільства.

   Разом з працюючим  персоналом та волонтерами підлітки та молодь будуть вчитися  дружити, ходити в  соціальні вилазки, отримають психологічну допомогу, корекцію психологічного стану та поведінки в повсякденному житті, будуть зайняті в гуртках за інтересами, а батьки матимуть передишку для особистих справ та відпочинку.

НОВИНИ ПРОЕКТУ

МАЙСТЕ-КЛАС З 

МИЛОВАРІННЯ

18 листопада разом з молоддю пройшов майстер клас з миловаріння: цікава та кропітка робота, що на меті має виговлення чудового хенд-мейду.

Миловаріння це прекрасний вид трудотерпії,  що вкрай важлива для розвитку нашої молоді, а також дає навички на майбутне.

 

IMG_20191116_122534.jpg

СВЯТО ОСЕНІ

На осінне свято разом з волонтерами Третім медичним факультетом - Педіатрії НМУ ми організували майстер -клас, робили аква грим та провели дискотеку! Танці звільнили справжні ємоції та наповнили молодь неймовірною енергією.
Завдяки цим посмішкам, таким заходам разом з небайдужими, розуміємо, якими важливими є наші зустрічі.

Читайте цю новину 
тут: https:/

/www.facebook.com/RodynaService/

DSC03611.JPG

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АШАН

Компанія Ашан це наші вірні друзі, які підтримують організацію. Разом ми проводимо заходи, майстер- класи, підтримуємо молодь та дітей, що є користовачами послу Центру.

У свій День народження ми провели кулінарний майстер- клас та святкове поздоровлення

MY-7495.jpg
bottom of page