top of page

ГОЛОСУЙ ЗА ПРОЕКТ

Голосуйте за наші ПРОЕКТИ 371 та 840!

Віддавши свій голос за наші проекти ви допоможете нам продовжити діяльність Соціально реабілітаційного Центру Родина, який дає можливість дітям з інвалідністю відвідувати його щоденно і отримувати якісні послуги денного супроводу та корекційних занять! ПРОГОЛОСУВАТИ

59805156_2302387063138511_84788617899231

РОЗКВІТАЄМО З РОДИНОЮ!

5 Квітня 2019,

долучайтесь до нашої квітучої весни! 
Якщо у вас на дачі багато гарних багаторічних рослин (квіти чи кущі), якими ви можете з нами поділитися, або є знайомі, які займаються садівництвом - ми будемо дуже раді таким квітучім подарункам та чекати на вас, щоб разом озеленити територію біля нашого центру! А ще дітям буде дуже приємно і цікаво доглядати за рослинами, спостерігати як вони ростуть! 
Приєднуйтесь до гарної справи! 

Громадська організація Родина

Горнятко Доброти

Ну от настав день відкритих дверей для усіх бажаючих зазирнути в наш осередок, який ми отримали від міста. 13-го жовтня з 13-15 год за адресою вул.М. Шепелєва,14
Наш проект загальноміський і доступний для кожного. 
В першу чергу чекаємо усіх зацікавлених батьків з дітьми. 
Громаду Солом'янського р-ну і Мій Відрадний, Я люблю Відрадний.
Ми збираємось для:
*Того аби кожен з батьків міг вже приймати участь в проекті, міркуючи як краще облаштувати приміщення ,які потреби у дітей. Щоб усі максимально можливі нюанси можна було врахувати.
*Зібрати команду волонтерів фахівців з інженерних комунікацій, ремонту, облаштування,дизайну в ідейно - контролюючий орган виконання проекту.
* Показати місту про нашу активність і реальний контроль цільового використання коштів з проекту участі у Громадському бюджеті -3 .Проект 34.
*Зібрати мас-медійних волонтерів для того аби нас почули і побачили більше киян.
*Випити кави і усім бажаючим поблизу у затишно-осінньому скверику профести фотосесію за участю проф.фотографа.
*Погода прогнозується теплою, настрій оптимістичний.

44369396_473279366493140_290930892673646

ТАКИЙ як Я

1 червня 2019 

Запрошуємо вас на четвертий щорічний інклюзивний фестивальце захід, мета якого – продемонструвати можливості інклюзивного суспільства, у якому люди з інвалідністю є повноцінними учасниками навчального, виховного чи розважального процесу, у якому не існує перешкод для особистого розвитку, комунікацій, панує повага, толерантність й взаєморозуміння.
Партнерам та учасникам пропонуємо заповнити АНКЕТУ

такий як я-07.png

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У РОДИНІ

3-го грудня 2018 р. Соціально-реабілітаційний центр "Родина" у Міжнародний день захисту прав людей з інвалідністю провів День відкритих дверей для представників ЗМІ (газета, радіо, телебачення) та органів влади, батьків та інших зацікавлених осіб.
Упродовж дня центр "Родина" ознайомлював відвідувачів із принципами роботи недержавної організації з дітьми, які мають різні форми інвалідності: в ігровій та навчальній формах. Також у відвідувачів була можливість поспілкуватися з педагогами й вихователями, поспостерігати за тим, як відбуваються індивідуальні та групові заняття.
Протягом року центр "Родина" реалізовував Проект "Соціальні послуги денного догляду для дітей з важкими порушеннями розвитку" Громадського бюджету м. Києва (№388). Послуги надавалися щоденно 20-ти дітям. Як відомо, державні та комунальні установи та заклади таких послуг не надають. Водночас така соціальна послуга, як денний догляд надає дітям можливість жити в сім'ях і не потрапити до інтернатів, а батькам повноцінно працювати, довіривши догляд за дітьми спеціалістам Центру.
Загалом у Києві налічується близько 13,5 тис. дітей з інвалідністю, з них понад 1 тис. дітей належить до підгрупи А.
День відкритих дверей покликаний продемонструвати, що з дітьми, які мають важкі форми інвалідності, можна і треба працювати. Вони мають потенціал до навчання та розвитку. А власне послуга денного догляду є надзвичайно значущою у житті сімей, які виховують таких дітей, адже батьки мають можливість повноцінно працювати.
Серед гостей були начальник управління праці та соціального захисту населення Солом`янського району Тетяна Лактіонова та директор Святошинського будинку-інтернату для хлопчиків Сергій Лактіонов. Прикметно, що Сергій Олександрович має наміри перейняти досвід "Родини" щодо надання соціальної послуги денного догляду й створити відповідні групи в інтернаті, ким він керує.
Наша головна мета - показати суспільству і органам місцевої влади можливості недержавних організацій у процесі виховання дітей з інвалідністю. Звичайно, потрібно активніше залучати такі центри як наш, до роботи з дітьми, особливо там, де держава не подбала про повноцінне виховання дітей. Необхідно й надалі впроваджувати механізми компенсації за ненадану соціальну послугу денного догляду, адже на рівні держави такі послуги не надаються.

45153748_edited.jpg
bottom of page