top of page
IMG_2614.jpg
IMG_2620.jpg

На днях до нас в центр денного догляду завітали неймовірні гості — Курсантська рада Військового факультету міжнародних відносин і права Військового інституту Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Вони прийшли до нас з візитом і принесли з собою безмежну радість, веселощі та незабутні емоції для нас та наших діток, що дуже цінно. Разом ми чудово провели час. Ми гралися, танцювали, чаювали та приємно розмовляли.

Хочемо подякувати курсантам Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка за тепле спілкування, чудові враження та подарунки! Чекаємо наступної зустрічі. 

Більше фото тут.

ЗУСТРІЧАЄМО ГОСТЕЙ — КУРСАНТСЬКА РАДА ВІЙСЬКОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН І ПРАВА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КНУ ІМ.Т.Г.ШЕВЧЕНКА!

АДВОКАЦІЙНИЙ ЗАХІД НА ПІДТРИМКУ СТВОРЕННЯ ПОСЛУГИ ПІДТРИМАНОГО ПРОЖИВАННЯ У ФАСТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

26 червня 2024 року ГО "Родина для осіб з інвалідністю" за підтримки україно-швейцарського проєкту  Психічне здоров'я для України провела адвокаційний захід на підтримку створення послуги підтриманого проживання у Фастівський громаді. Адже незабаром ми плануємо відкриття будинку підтриманого проживання в місті Фастові, де будуть проживати 8 осіб з інвалідністю. Захід відбувався у формі дискусійної панелі, у якій взяли участь голова нашої організації Маріанна Онуфрик, лідерка напрямку MH4U Юлія Бригадир, представник Міністерство соціальної політики України Альона Фартушна, мер міста Фастова Михайло Натяжук, директор департаменту соціальної політики Київської ОДА Ігор Мещан. Також виступали представники громади міста Фастова, громадські активісти, представники релігійних громад та бізнесу і самі майбутні мешканці будинку підтриманого проживання. Після заходу деякі учасники мали можливість відвідати будинок підтриманого проживання, де на разі відбувається ремонт.

ВІЙНА-ТВОРЧІСТЬ -ІНВАЛІДНІСТЬ

З 1 червня 2024 року,  наша Організація бере участь у проекті «Війна – творчість – інвалідність. Навчання соціальних навичок засобами мистецтва».

Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Ми будемо виконувати цей проект в період з червня 2024 року по травень 2025 року у співпраці з польською громадською організацією Full of Life та вірменьскою громадською організацією «Мистецька ініціатива «Сьогодні».

Фундація «Full of Life»(Fundacja Pełna Życia) розташована у Кракові, вона пропонує комплексну програму терапії для дітей та молоді з інвалідністю та активно діє у сфері місцевого культурно-освітнього життя.

Вірменська організація «Мистецька ініціатива «Сьогодні» розташована в Єревані, вона проводить заходи, спрямовані на залучення сучасного мистецтва до популяризації локальних та глобальних соціальних проблем.

Проект буде здійснюватися в Польщі, Україні та Вірменії. Інформація щодо його наступних етапів буде послідовно висвітлюватись.

59805156_2302387063138511_84788617899231

НОВИЙ ПРОЄКТ!

 З 1 червня ГО "Родина для осіб з інвалідністю" розпочала реалізацію нового проєкту: «Базові соціальні послуги для осіб з інвалідністю в Києві». Це субгрант від БО Мережа 100 відсотків життя Рівне в рамках проєкту Європейського Союзу «Посилення залучення громадянського суспільства для розвитку соціальної сфери в Україні» (EU4CSOs Empower UA).

Запланована тривалість проєкту до 31 травня 2025 року .

За час реалізації проєкту ми хочемо забезпечити надання базових соціальних послуг денного догляду для наших дітей з інвалідністю та соціальної адаптації для молоді з інвалідністю на базі 2-х наших приміщень: центру денного догляду та центру «Горнятко доброти».

Під час діяльності проєкту діти та дорослі з комплексною інвалідністю матимуть нагоду отримати:

- послугу денного догляду на постійній основі протягом року;

- індивідуально корекційно-розвиткові заняття протягом року;

- послугу соціальної адаптації на постійній основі протягом року;

У межах проєкту буде також забезпечено розширення спектру послуг, що передбачені стандартами, зокрема, буде приділено увагу психічному здоров’ю батьків та фахівців.

Громадська організація Родина

РІЧНИЦЯ "ГОРНЯТКО ДОБРОТИ"

Сьогодні (10 травня) нашому Горнятку 1 рік!

Один непростий рік, як ми відкрилися і надаємо послуги молоді та дітям. Дякуємо усім, хто фінансово підтримує нас у цей скрутний для країни час! Напевно, довго доведеться називати тут усіх, хто долучився! Дякуємо усім працівникам і волонтерам! Дякуємо нашій молоді і їхнім батькам! Дякуємо нашій Голові Onufryk Marianna та нашому правлінню Леся Посівнич, бухгалтеру Надія Романюк! Дякуємо, що були разом з нами!

44369396_473279366493140_290930892673646

САМОАДВОКАТИ ЗА МАЙБУТНЄ: ВЧИМОСЯ ЗАХИЩАТИ СВОЇ ПРАВА 

 З 1 травня ми розпочали реалізацію проекту «Самоадвокати за майбутнє: вчимося захищати свої права» за фінансової підтримки Abilis Foundation Фінського посольства в Україні. Запланована тривалість проєктуー 8 місяців

Чого ми прагнемо досягти і яким чином?

Хочемо навчити молодь з інтелектуальною та психічною інвалідністю, яка відвідує нашу організацію, вміти представляти себе та свої інтереси в різних установах і закладах, знати і захищати свої права, брати участь в адвокаційних кампаніях щодо вирішення спільних проблем. Іншими словами, хочемо навчити їх бути повноправною частиною нашого суспільства. Для цього плануємо створити групу молодих самоадвокатів з 5-7 осіб, які будуть:

1) проводити свої засідання,

2) організовувати і проводити разом з фахівцями заняття з самоадвокації для інших молодих людей з інвалідністю за принципом «рівний-рівному»,

3) організовувати різні просвітницькі і дозвіллєві заходи для людей з інтелектуальними порушеннями з метою їх соціалізації та інклюзії (екскурсії, походи, відвідування концертів, театрів, музеїв тощо),

4) вести сторінку у соцмережах,

5) працювати в майстернях,

6) підсилювати адвокаційні кампанії, які проводить організація. Також для молоді психолог буде проводити спеціально розроблені заняття «Блок асертивності» з метою покращення їхньої самооцінки, наснаження, покращення навичок комунікації. А для батьків буде проведено юридичний лекторій щодо прав осіб з інвалідністю.

такий як я-07.png

РІЧНИЦЯ "ГОРНЯТКО ДОБРОТИ"

10 травня 2023 року відбулося відкриття  Інклюзивного центру денної зайнятості для молоді «Горнятко доброти». Наш центр відкрито для відвідувачів, він працює щоденно.

У центрі надаються такі соціальні послуги, як соціальна адаптація для молоді і підлітків з інвалідністю, психосоціальна підтримка, надання натуральної допомоги, працює кулінарна майстерня, проводяться майстер-класи, групові заняття для дітей, працює транзитна учбова квартира.

Дякуємо усім, хто прийшов на наше свято! Дякуємо усім, хто допоміг влаштувати це свято! Дякуємо усім, хто долучився до створення центру! Горнятко Доброти Onufryk Marianna Леся Посівнич

Окремо хочемо подякувати донорам, які допомогли нам завершити ремонт в центрі: Українська освітня платформа за допомогу у реалізації проєкту "Підтримка центру денного перебування та професійної підготовки для підлітків та молоді з інтелектуальними порушеннями "Горнятко доброти".

45153748_edited.jpg

ГОЛОСУЙ ЗА ПРОЕКТ

Голосуйте за наші ПРОЕКТИ 371 та 840!

Віддавши свій голос за наші проекти ви допоможете нам продовжити діяльність Соціально реабілітаційного Центру Родина, який дає можливість дітям з інвалідністю відвідувати його щоденно і отримувати якісні послуги денного супроводу та корекційних занять! ПРОГОЛОСУВАТИ

59805156_2302387063138511_84788617899231

РОЗКВІТАЄМО З РОДИНОЮ!

5 Квітня 2019,

долучайтесь до нашої квітучої весни! 
Якщо у вас на дачі багато гарних багаторічних рослин (квіти чи кущі), якими ви можете з нами поділитися, або є знайомі, які займаються садівництвом - ми будемо дуже раді таким квітучім подарункам та чекати на вас, щоб разом озеленити територію біля нашого центру! А ще дітям буде дуже приємно і цікаво доглядати за рослинами, спостерігати як вони ростуть! 
Приєднуйтесь до гарної справи! 

Громадська організація Родина

Горнятко Доброти

Ну от настав день відкритих дверей для усіх бажаючих зазирнути в наш осередок, який ми отримали від міста. 13-го жовтня з 13-15 год за адресою вул.М. Шепелєва,14
Наш проект загальноміський і доступний для кожного. 
В першу чергу чекаємо усіх зацікавлених батьків з дітьми. 
Громаду Солом'янського р-ну і Мій Відрадний, Я люблю Відрадний.
Ми збираємось для:
*Того аби кожен з батьків міг вже приймати участь в проекті, міркуючи як краще облаштувати приміщення ,які потреби у дітей. Щоб усі максимально можливі нюанси можна було врахувати.
*Зібрати команду волонтерів фахівців з інженерних комунікацій, ремонту, облаштування,дизайну в ідейно - контролюючий орган виконання проекту.
* Показати місту про нашу активність і реальний контроль цільового використання коштів з проекту участі у Громадському бюджеті -3 .Проект 34.
*Зібрати мас-медійних волонтерів для того аби нас почули і побачили більше киян.
*Випити кави і усім бажаючим поблизу у затишно-осінньому скверику профести фотосесію за участю проф.фотографа.
*Погода прогнозується теплою, настрій оптимістичний.

44369396_473279366493140_290930892673646

ТАКИЙ як Я

1 червня 2019 

Запрошуємо вас на четвертий щорічний інклюзивний фестивальце захід, мета якого – продемонструвати можливості інклюзивного суспільства, у якому люди з інвалідністю є повноцінними учасниками навчального, виховного чи розважального процесу, у якому не існує перешкод для особистого розвитку, комунікацій, панує повага, толерантність й взаєморозуміння.
Партнерам та учасникам пропонуємо заповнити АНКЕТУ

такий як я-07.png

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У РОДИНІ

3-го грудня 2018 р. Соціально-реабілітаційний центр "Родина" у Міжнародний день захисту прав людей з інвалідністю провів День відкритих дверей для представників ЗМІ (газета, радіо, телебачення) та органів влади, батьків та інших зацікавлених осіб.
Упродовж дня центр "Родина" ознайомлював відвідувачів із принципами роботи недержавної організації з дітьми, які мають різні форми інвалідності: в ігровій та навчальній формах. Також у відвідувачів була можливість поспілкуватися з педагогами й вихователями, поспостерігати за тим, як відбуваються індивідуальні та групові заняття.
Протягом року центр "Родина" реалізовував Проект "Соціальні послуги денного догляду для дітей з важкими порушеннями розвитку" Громадського бюджету м. Києва (№388). Послуги надавалися щоденно 20-ти дітям. Як відомо, державні та комунальні установи та заклади таких послуг не надають. Водночас така соціальна послуга, як денний догляд надає дітям можливість жити в сім'ях і не потрапити до інтернатів, а батькам повноцінно працювати, довіривши догляд за дітьми спеціалістам Центру.
Загалом у Києві налічується близько 13,5 тис. дітей з інвалідністю, з них понад 1 тис. дітей належить до підгрупи А.
День відкритих дверей покликаний продемонструвати, що з дітьми, які мають важкі форми інвалідності, можна і треба працювати. Вони мають потенціал до навчання та розвитку. А власне послуга денного догляду є надзвичайно значущою у житті сімей, які виховують таких дітей, адже батьки мають можливість повноцінно працювати.
Серед гостей були начальник управління праці та соціального захисту населення Солом`янського району Тетяна Лактіонова та директор Святошинського будинку-інтернату для хлопчиків Сергій Лактіонов. Прикметно, що Сергій Олександрович має наміри перейняти досвід "Родини" щодо надання соціальної послуги денного догляду й створити відповідні групи в інтернаті, ким він керує.
Наша головна мета - показати суспільству і органам місцевої влади можливості недержавних організацій у процесі виховання дітей з інвалідністю. Звичайно, потрібно активніше залучати такі центри як наш, до роботи з дітьми, особливо там, де держава не подбала про повноцінне виховання дітей. Необхідно й надалі впроваджувати механізми компенсації за ненадану соціальну послугу денного догляду, адже на рівні держави такі послуги не надаються.

45153748_edited.jpg

Upcoming Events

bottom of page