ГОЛОСУЙ ЗА ПРОЕКТ
Голосуйте за наші ПРОЕКТИ 371 та 840!
Віддавши свій голос за наші проекти ви допоможете нам продовжити діяльність Соціально реабілітаційного Центру Родина, який дає можливість дітям з інвалідністю відвідувати його щоденно і отримувати якісні послуги денного супроводу та корекційних занять! ПРОГОЛОСУВАТИ
РОЗКВІТАЄМО З РОДИНОЮ!
5 Квітня 2019,
долучайтесь до нашої квітучої весни!
Якщо у вас на дачі багато гарних багаторічних рослин (квіти чи кущі), якими ви можете з нами поділитися, або є знайомі, які займаються садівництвом - ми будемо дуже раді таким квітучім подарункам та чекати на вас, щоб разом озеленити територію біля нашого центру! А ще дітям буде дуже приємно і цікаво доглядати за рослинами, спостерігати як вони ростуть!
Приєднуйтесь до гарної справи!

Горнятко Доброти
Ну от настав день відкритих дверей для усіх бажаючих зазирнути в наш осередок, який ми отримали від міста. 13-го жовтня з 13-15 год за адресою вул.М. Шепелєва,14
Наш проект загальноміський і доступний для кожного.
В першу чергу чекаємо усіх зацікавлених батьків з дітьми.
Громаду Солом'янського р-ну і Мій Відрадний, Я люблю Відрадний.
Ми збираємось для:
*Того аби кожен з батьків міг вже приймати участь в проекті, міркуючи як краще облаштувати приміщення ,які потреби у дітей. Щоб усі максимально можливі нюанси можна було врахувати.
*Зібрати команду волонтерів фахівців з інженерних комунікацій, ремонту, облаштування,дизайну в ідейно - контролюючий орган виконання проекту.
* Показати місту про нашу активність і реальний контроль цільового використання коштів з проекту участі у Громадському бюджеті -3 .Проект 34.
*Зібрати мас-медійних волонтерів для того аби нас почули і побачили більше киян.
*Випити кави і усім бажаючим поблизу у затишно-осінньому скверику профести фотосесію за участю проф.фотографа.
*Погода прогнозується теплою, настрій оптимістичний.

ТАКИЙ як Я
1 червня 2019
Запрошуємо вас на четвертий щорічний інклюзивний фестивальце захід, мета якого – продемонструвати можливості інклюзивного суспільства, у якому люди з інвалідністю є повноцінними учасниками навчального, виховного чи розважального процесу, у якому не існує перешкод для особистого розвитку, комунікацій, панує повага, толерантність й взаєморозуміння.
Партнерам та учасникам пропонуємо заповнити АНКЕТУ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У РОДИНІ
3-го грудня 2018 р. Соціально-реабілітаційний центр "Родина" у Міжнародний день захисту прав людей з інвалідністю провів День відкритих дверей для представників ЗМІ (газета, радіо, телебачення) та органів влади, батьків та інших зацікавлених осіб.
Упродовж дня центр "Родина" ознайомлював відвідувачів із принципами роботи недержавної організації з дітьми, які мають різні форми інвалідності: в ігровій та навчальній формах. Також у відвідувачів була можливість поспілкуватися з педагогами й вихователями, поспостерігати за тим, як відбуваються індивідуальні та групові заняття.
Протягом року центр "Родина" реалізовував Проект "Соціальні послуги денного догляду для дітей з важкими порушеннями розвитку" Громадського бюджету м. Києва (№388). Послуги надавалися щоденно 20-ти дітям. Як відомо, державні та комунальні установи та заклади таких послуг не надають. Водночас така соціальна послуга, як денний догляд надає дітям можливість жити в сім'ях і не потрапити до інтернатів, а батькам повноцінно працювати, довіривши догляд за дітьми спеціалістам Центру.
Загалом у Києві налічується близько 13,5 тис. дітей з інвалідністю, з них понад 1 тис. дітей належить до підгрупи А.
День відкритих дверей покликаний продемонструвати, що з дітьми, які мають важкі форми інвалідності, можна і треба працювати. Вони мають потенціал до навчання та розвитку. А власне послуга денного догляду є надзвичайно значущою у житті сімей, які виховують таких дітей, адже батьки мають можливість повноцінно працювати.
Серед гостей були начальник управління праці та соціального захисту населення Солом`янського району Тетяна Лактіонова та директор Святошинського будинку-інтернату для хлопчиків Сергій Лактіонов. Прикметно, що Сергій Олександрович має наміри перейняти досвід "Родини" щодо надання соціальної послуги денного догляду й створити відповідні групи в інтернаті, ким він керує.
Наша головна мета - показати суспільству і органам місцевої влади можливості недержавних організацій у процесі виховання дітей з інвалідністю. Звичайно, потрібно активніше залучати такі центри як наш, до роботи з дітьми, особливо там, де держава не подбала про повноцінне виховання дітей. Необхідно й надалі впроваджувати механізми компенсації за ненадану соціальну послугу денного догляду, адже на рівні держави такі послуги не надаються.